Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Do czego pasują złote wieszaki do łazienki?

Złote wieszaki do łazienki to bardzo eleganckie elementy, które będą wyróżniać się na ścianie. Złote lub w kolorze miedzi modele o prostych formach idealnie nadają się do łazienek w stylu loftowym, industrialnym. Zaś bardziej ozdobne wieszak na ręczniki złoty w kształcie pierścienia lub z dodatkowym kryształkiem to propozycja do wnętrz retro czy glamour. Złote wieszaki będą dobrze komponować się z ceramiką w kolorze czarnym, elementami ze szkła czy drewna, ciemnymi meblami. Alternatywą dla wieszaków do łazienek złotych są uniwersalne wieszaki w kolorze chrom pasujące do klasycznych, skandynawskich, romantycznych, prowansalskich aranżacji.

Jak dobrać wieszak ścienny?

Wieszak ścienny powinien być dopasowany do designu i kolorystyki pozostałych elementów łazienki. Liczy się jednak nie tylko efekt estetyczny, ale też dobranie wieszaka pod względem funkcjonalnym. Większe modele potrzebują przestrzeni, do małych pomieszczeń zaś pasują pojedyncze czy krótkie wieszaki i nie będą kolidować z meblami lub sprzętami.

Gdzie umieścić wieszak łazienkowy?

Wieszak należy powiesić na ścianie tam, gdzie będzie najbardziej przydatny. Najczęściej są to strefy koło miejsc kąpielowych, by po wyjściu spod prysznica lub wanny wygodnie móc sięgnąć po ręczniki. Mały wieszak na ręcznik przyda się także koło umywalki, by powiesić ręcznik do rąk i twarzy. Wieszaki na szlafroki mogą znajdować się trochę dalej od strefy kąpieli, w miejscu, gdzie domownicy zazwyczaj przebierają się po kąpieli – np. koło grzejnika, bliżej drzwi, przy szafkach z przechowywanymi piżamami etc. Wszystko zależy od aranżacji przestrzeni, wielkości łazienki oraz liczby domowników używających łazienki. Miejsce umieszczenia wieszaka pod względem wysokości dopasuj do wzrostu domowników.

Rodzaje złotych wieszaków do łazienek

Wyróżnia się złote wieszaki do łazienki na ręczniki lub szlafroki i piżamy. Te pierwsze są zazwyczaj podłużne, szerokie, o długości około 50-60 cm, tak by zmieścił się na nich ręcznik kąpielowy. Mniejsze modele, w tym wieszaki w kształcie pierścienia, przeznaczone są na ręczniki do twarzy. Wieszaki na szlafroki mogą mieć pojedynczy haczyk, idealny do zawieszenia za pętelkę ubrań. Niektóre wieszaki mają półki na kosmetyki.

Złote wieszaki do łazienki marki Bravat

Złote wieszaki do łazienki marki Bravat wykonane są z wysokiej klasy materiałów, to jest mosiądz, aluminium lub cynk. Przekłada się to na ich długą żywotność i trwałość. Wszystkie modele łączą funkcjonalność z bardzo gustownym designem, który doda smaku niejednej aranżacji łazienkowej.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas