Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Zestaw podtynkowy: gotowy czy samodzielnie skompletowany?

Zestawy podtynkowy to komplety pasujących do siebie elementów lub kategorie produktów, spośród których można wybrać i samodzielnie przygotować zestaw podtynkowy do WC. Na zestaw składa się stelaż podtynkowy, miska sedesowa, deska sedesowa, spłuczka i przycisk spłukujący. W przypadku kupna już zestawionych ze sobą części, zyskujesz pewność, że wszystko będzie do siebie pasować, co jest szczególnie istotne w przypadku stelaży oraz przycisków podtynkowych. Z drugiej strony kompletowanie samodzielnie zestawu podtynkowego do WC zapewnia większe spektrum możliwości i dobranie niestandardowych rozwiązań.

Gdzie zamontujesz zestawy podtynkowe?

Zestawy podtynkowe to idealne rozwiązanie do małych łazienek, bo nie zabierają wiele miejsca, z racji tego, że spłuczka chowana jest pod tynkiem. Spory wybór opcji pozwala na dobranie wielkości i kształtu miski sedesowej do gabarytów pomieszczenia. Zestawy podtynkowe polecane są także do lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, apartamentów na wynajem, bo schowana spłuczka jest bardziej higieniczna, a sam zestaw komfortowy w użytkowaniu i estetycznie wyglądający. Łatwiej również czyścić taki zestaw, gdyż wiele modeli z tej serii nie ma kołnierza.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zestawów podtynkowych?

W pierwszej kolejności dobierz zestaw podtynkowy – czy to kompletny, czy złożony z oddzielnie wybranych elementów – do rozmiarów łazienki i aranżacji przestrzeni. Do zestawu należy zapewnić swobodny dostęp, co wpłynie na wygodę użytkowania. Kształt misy czy przycisku najlepiej jest dobrać do kształtów pozostałej ceramiki, między innymi wanny i umywalki. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie harmonijna i elegancka. Jeśli zależy Ci na prostej oraz szybkiej konserwacji urządzenia, to szukaj modelu z misą do WC bez kołnierza, co gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości i mniejszą ilość zarazków. Bardzo istotnym elementem zestawu podtynkowego, choć niewidocznym, jest stelaż podtynkowy. Od jego trwałości zależy żywotność całego zestawu. Warto wybrać stelaż wykonany ze stali, zapewniającej wytrzymałość na duże obciążenia, nawet do 400 kg.

Oferta zestawów podtynkowych Bravat by Dietsche

Bravat by Dietsche ma w ofercie zarówno funkcjonalne, nowoczesne, wykonane z precyzją zestawy podtynkowe, jak i oddzielne elementy, w tym liczne rodzaje przycisków spłukujących, deski sedesowe i misy WC oraz wytrzymałe stelaże podtynkowe, które pozwolą Ci skompletować estetyczny zestaw podtynkowy do Twojej łazienki.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas