Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kształt - Rodzaj

Długość (cm)

Szerokość (cm)

Głębokość (cm)

Pojemność (litry)

Hydromasaż

Zalety wanien z hydromasażem

Wanna z hydromasażem to coś więcej niż miejsce do codziennego dbania o higienę. Masaż wodny pozwala rozluźnić mięśnie i zrelaksować się, dzięki czemu kąpiel w takiej wannie jest naprawdę odprężająca i poprawia nastrój, szczególnie po stresującym dniu. Nie ma potrzeby udawania się do spa, bo można w domowym zaciszu uzyskać podobny efekt. Ponieważ dysze do masażu wodnego są kierunkowe, to można skierować je na dowolną część ciała. Dzięki temu masaż przyniesie upragniony skutek. Często w wannach z hydromasażem wbudowany jest system oświetlenia LED, co jeszcze mocniej odpręża i czyni ten element łazienki bardziej efektownym, dodając wannie nowoczesności. Dzięki temu można też zażywać klimatycznej kąpieli bez włączonych świateł, mając za oświetlenie jedynie lampki z wanny. Kąpiel we dwoje w przestronnej wannie z hydromasażem to doskonały przepis na romantyczną randkę.

Dostępne rodzaje wanien z hydromasażem

Wanny z hydromasażem mogą mieć system masowania za pomocą strumienia wody, dzięki dyszom umieszczonym na bocznych ścianach wanny, tam, gdzie opiera się stopy oraz plecy. Takie dysze są kierunkowe. Inny system jest powietrzny, na który składają się otwory na dnie wanny, a także dysze po jej bokach. Z nich wydobywają się bąbelki sprężonego powietrza. W wannach z hydromasażem montuje się dysze wodne lub powietrzne, rzadziej zaś oba systemy na raz. Wanny z hydromasażem mogą być sterowane elektrycznie za pomocą pilota lub pneumatycznie. Różnią się także wyposażeniem, czyli liczbą i rozmieszczeniem dysz, a także ofertą dodatkowych funkcji, takich jak syfon przelewowy, odpływ push-to-open, czy technologia termostatyczna. Oczywiście występują różne wagi, rozmiary i kształty wanien z hydromasażem – polecana jest wersja owalna, wolnostojąca o długości co najmniej 170 cm i szerokości od 70 cm wzwyż. Zapewni to jeszcze bardziej wygodną kąpiel, a także sprawi, że wanna rzeczywiście będzie stanowiła stylowe serce aranżacji łazienki, czyniąc z niej nowoczesny pokój kąpieli i relaksu.

Wanny z hydromasażem Bravat by Dietsche

Wanny z hydromasażem Bravat by Dietsche mają specjalny system masażu powietrznego Bravat z intensywną falą bąbelków, a do tego technologię termostatyczną, zapewniającą równomierne nagrzewanie wody i funkcję ogrzewania pleców, oraz chromoterapię kolorowym oświetleniem LED. Wanny mają ergonomiczne kształty, by zapewnić optymalny komfort kąpieli, oraz opływową, nowoczesną linię pasującą do modnych obecnie aranżacji łazienek.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas