Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Do czego pasują przyciski spłukujące czarny mat?

Przycisk spłukujący czarny mat sprawdzi się przede wszystkim w połączeniu z czarną, szklaną zabudową zestawu podtynkowego, miską WC z prostymi kątami i kształtną bryłą oraz aranżacją łazienki z dominacją czerni, bieli i szkła. Styl loftowy, nowoczesny, minimalistyczny, a także eleganckie designy oparte na kontraście czerni i biel, zdecydowanie zyskają z przyciskiem w czarnym macie. Szczególnie jeśli będzie on połączony z gustowną satyną widoczną na samych przyciskach lub ich konturach. Do bardziej subtelnych aranżacji, gdzie króluje ceramika o półokrągłych rantach i połyskujące baterie łazienkowe, polecamy przycisk spłukujący w czarnym macie z chromowanymi fragmentami.

Jak dobrać przycisk spłukujący do łazienki?

Rozważając zakup przycisku, bierz pod uwagę aspekty estetyczne i funkcjonalne. Dobierz przycisk do wielkości stelażu podtynkowego – obecnie większość z nich pasuje do modnych, dużych przycisków. Przyjrzyj się nie tylko rozmiarom obudowy, lecz także przycisków na niej – podobnie w kwestii kształtu. Sama obudowa może być prostokątna z prostymi lub zaokrąglonymi kątami, a wewnątrz niej mogą znajdować się przyciski okrągłe, kwadratowe, prostokątne czy w niestandardowym kształcie. Niektóre modele mają np. dwa połączone ze sobą z jednej strony okręgi, większy umożliwiający spuszczanie wody na poziomie 6 litrów oraz mniejszy, pozwalający na zużycie około 3 litrów wody. Do wyboru masz przyciski z tworzywa sztucznego lub szklane. Oba rodzaje mogą być bardzo wytrzymałe, jeśli tworzywo sztuczne jest wysokiej jakości, a szkło hartowane. Przyciski spłukujące czarny mat, szklane są bardziej gustowne, nowoczesne i eleganckie. Pod względem mechanizmu postaw na dwufunkcyjny przycisk – ekologiczny i pozwalający zaoszczędzić zużycie wody oraz na modele bezdotykowe, idealne jeśli szukasz najbardziej praktycznych i higienicznych rozwiązań. Oczywiście ponadto znajdziesz też przyciski w czarnym macie z tradycyjnym mechanizmem spłukiwania.

Inne rodzaje przycisków spłukujących

Poza przyciskiem spłukującym czarny mat inne popularne wersje kolorystyczne to jednolity chrom, błyszczący lub matowy, chrom połączony z bielą lub czernią, satyna z czernią, transparentny odcień szkła.

Przycisk spłukujący czarny mat – w zestawie czy oddzielnie?

Przycisk spłukujący bez problemu kupisz oddzielnie, dopasowując go do stelażu podtynkowego. Sprawdź tylko, czy rozmiar jest odpowiedni do zamontowania na danym stelażu. Jeśli wolisz kompleksowe rozwiązania, kup cały zestaw podtynkowy do WC z przyciskiem w komplecie.

Oferta przycisków spłukujących czarny mat Bravat by Dietsche

Bravat by Dietsche to wysokiej klasy producent akcesoriów, armatury łazienkowej, kabin, wanien czy zestawu podtynkowych, a także przycisków spłukujących. W sklepie online znajdziesz przyciski spłukujące czarny mat ze szkła lub tworzywa sztucznego.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas