Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Do czego pasują przyciski spłukujące białe?

Biały przycisk spłukujący będzie pasować do wielu łazienek – biel dobrze komponuje się bowiem z innymi kolorami. Ponadto współgra z ceramiką, która zazwyczaj jest biała. Model ten doskonale prezentuje się zestawiony z różnymi materiałami, takimi jak metal, czy szkło. Wybierz biały przycisk do eleganckich, schludnych łazienek w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, a także do romantycznych aranżacji, np. w stylu prowansalskim.

Jak dobrać przycisk spłukujący do łazienki?

Czym się kierować przy wyborze idealnego przycisku spłukującego? Najpierw zacznij od dopasowania kształtu do aranżacji. Dobierz też wymiary przycisku do stelaża podtynkowego, bo nie każdy przycisk będzie pasować do każdego stelażu. Kwestie estetyczne to nie jedyny aspekt, na który należy zwrócić uwagę. Przyciski mogą być tradycyjne lub bezdotykowe. Te drugie są uruchamiane bez użycia rąk, co ułatwia użytkowanie, a ponadto są bardziej higieniczne. Przyciski mogą być jedno- lub dwufunkcyjne, oferując spłukiwanie tylko dużym strumieniem wody lub mniejszym i większym. Dwufunkcyjne są bardziej oszczędne i ekologiczne, ale jeszcze większe oszczędności uzyskasz z przyciskiem z funkcją start/stop, do zatrzymania spłukiwania. Białe przyciski spłukujące mogą być wykonane z chromu, który jest dość tradycyjnym materiałem, stosowanym od lat do instalacji sanitarnych lub z hartowanego szkła – to bardziej nowoczesne rozwiązanie. Szkło wygląda estetycznie, a do tego jest bardzo trwałe.

Inne rodzaje przycisków spłukujących

Przyciski spłukujące białe to nie jedyne rodzaj przycisków dostępne na rynku. Pod względem koloru możesz wybrać modernistyczny i gustowny czarny mat, czy na przykład klasyczny i trwały chrom z szykownym połyskiem lub elegancką matową powierzchnią.

Przycisk spłukujący – w zestawie czy oddzielnie?

Przyciski spłukujące możesz kupić oddzielnie, jeśli chcesz wymienić tylko ten element instalacji sanitarnej albo zamówić je w zestawie. Zestaw podtynkowy zawiera już przycisk, który jest idealnie dopasowany do stelaża. Obie opcje mają swoje zalety, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Kupując gotowy zestaw, oszczędzasz czas i energię na wybieranie każdego elementu, ale masz bardziej ograniczone opcje. Znajdziesz co prawda gotowe zestawy podtynkowe z białym przyciskiem spłukującym, ale jeśli potrzebujesz oryginalnego kształtu, to szukaj przycisku oddzielnie.

Oferta przycisków spłukujących Bravat by Dietsche

Bravat by Dietsche jest producentem wysokiej klasy produktów do łazienek, w tym przycisków spłukujących. Bogata oferta obejmuje przyciski spłukujące białe, chromowane, czarne matowe, a jeśli chodzi o mechanizm funkcjonowania – bezdotykowe lub tradycyjne. Wszystkie modele są bardzo stylowe i praktyczne, dwufunkcyjne, a także trwałe.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas