Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Projektanci

Moc oryginalnych projektów

Oryginalność każdego z Naszych produktów, to coś z czego możemy być dumni. Żaden z nich nie powstaje przypadkowo. Każdy posiada indywidualną historię, która czyni go wyjątkowym. Najpierw pojawia się pomysł, następnie profesjonalny projekt i w końcu szczegółowa i skrupulatna jego realizacja. W rezultacie powstają produkty gotowe zagościć w Twojej łazience. Za marką Bravat kryje się ponad 140 letnie doświadczenie i precyzyjne rzemiosło

Zaha Hadid 1950 – 2016

Dzieła sztuki autorstwa Zaha Hadida prezentują połączenie niepohamowanej kreatywności z najwyższą jakością. Skrupulatna dbałość o szczegóły i pomysłowe rozwiązania to coś co wyróżnia jej projekty. Zaha Hadid, znana jako “Królowa Krzywej” , jako pierwsza kobieta na świecie, zdobyła nagrodę Prizker Architecture Prizem oraz złoty Medal RIBA. Jej projekty, pełne futuryzmu, nieustannie wzbudzają zachwyt.

Na zdjęciach przedstawione projekty baterii dla Bravat, inspirowane ruchem wody.

Alexander Zhukov

Utalentowany projektant, ukończył Barlett, University College w Londynie. Jego szerokie doświadczenie, obejmuje pracę przy projektach w Ameryce Południowej, Europie i Rosji. Utalentowany projektant, ukończył Barlett, University College w Londynie. Jego szerokie doświadczenie, obejmuje pracę przy projektach w Ameryce Południowej, Europie i Rosji.

Heinz Maier

Podczas projektowania, na pierwszym planie stawia komfort użytkownika. Lubi organizować burzę mózgów aby wraz z innymi skutecznie rozwiązywać skomplikowane problemy. Dzięki temu umożliwia wprowadzenie wielu innowacyjnych pomysłów, które mają na celu poprawienie komfortu życia Naszych klientów

IR. Young Cui

Holenderski architekt, absolwent światowej sławy wydziału architektury TU Delft w Holandii. Zdobywca nagrody Europan 11 oraz dwóch wyróżnień Reddot w 2016 roku.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas