Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Rozmiar (mm)

Pokrywa

Zalety odwodnienia liniowego z plastikowym syfonem

· Komfort korzystania z kabiny prysznicowej dzięki płaskiemu wejściu i braku brodzika.

· Trwałość i wytrzymałość produktów Bravat by Dietsche dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, odporność na korozję i szkodliwe działanie substancji chemicznych występujących w kosmetykach.

· Estetyczny, nowoczesny i minimalistyczny wygląd sprawiający, że odpływy mają uniwersalne zastosowanie w wielu kabinach i łazienkach, a poza funkcjonalnością wyróżniają się też estetyką.

· Różnorodność rodzajów odpływów pozwalająca na dopasowanie rozwiązania do aranżacji łazienki, wymiarów kabiny i potrzeb użytkowników.

Na co zwracać uwagę w odwodnieniach z plastikowymi syfonami?

Odwodnienia prysznicowe z plastikowym syfonem są wbudowane w podłogę, a ich widoczną częścią jest jedynie maskownica. To właśnie jej wygląd stanowi zatem o estetyce odpływu, dlatego warto zwrócić uwagę na jej kolorystykę, wzornictwo oraz materiał wykonania. Niezbędne jest także sprawdzenie szerokości i długości i wysokości rynienki oraz syfonu, co ma niebagatelne znaczenie przy montażu. Poza nietuzinkowym wyglądem odpływ liniowy musi być wysoce funkcjonalny, to znaczy sprawnie odprowadzać wodę. Tę cechę określa przepustowość wyrażana w litrach wody przepływającej przez syfon na minutę. Im większa przepustowość, tym lepiej, a w odpływach z plastikowym syfonem powinna ona wynosić minimum 40 l/min. Warto wybrać większą przepustowość do kabin z dużym zużyciem wody, czyli z deszczownicą czy panelem z hydromasażem. Nowoczesne odpływy mają także zapadkę uniemożliwiającą przedostanie się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji do prysznica, gdy w syfonie nie ma wody – ta funkcja zwana jest suchym syfonem.

Zalety odpływów z plastikowym syfonem Bravat by Dietsche

Odpływ z plastikowym syfonem Bravat by Dietsche wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, w tym polipropylenu, stali nierdzewnej czy hartowanego szkła barwionego lub przezroczystego. W sklepie dostępne są różne wymiary odpływu od minimalnej wysokości zabudowy wynoszącej 52 mm. Wszystkie nasze odpływy mają funkcję suchego syfonu i samooczyszczenia, a często także dodatkową opcję double outflow system, czyli system odpływu wody spod płytki w przypadku mikrouszkodzeń płytek ceramicznych i fug. Syfony wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, używanych w instalacjach wodno kanalizacyjnych, oraz mogą być obracane o 360 stopni. Produkty mają specjalne mocowanie pozwalające na regulację zarówno wysokości, jak i kąta nachylenia odpływu. Przepustowość odpływów z plastikowym syfonem Bravat by Dietsche wynosi od 48 l/min.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas