BRAVAT by Dietsche

Nagrody dla Bravat


Zdobycie międzynarodowej nagrody Red Dot Award gwarantuje że świat pozna naszą zdolność do projektowania. W 2016 roku, bez wyjątku, Bravat został uhonorowany, ponownie nagrodę Red Dot 2016. Okazało się, że Bravat ma doskonałą reputację w dziedzinie projektowania.

Jury Red Dot w tym roku składało się z 41 członków w skład których wchodzili : niezależni projektanci, profesorowie wzornictwa i specjaliści do spraw PR. Oceniali każdy produkt, zgodnie ze statusem Red Dot. Tylko profesjonalne, przemyślane projekty, miały szansę otrzymać wyróżnienia. Produkty Bravat zostały docenione.

Oto one:

Equatre
Jeden minimalistyczny elektroniczny system dostarcza gorącą, zimną a także wrzącą filtrowaną wodę z jednego źródła. Jest to wiodąca na świecie technologia. Kontrola 4 dróg wodnych jest podzielona na 2 rączki, a krystalicznie czysty uchwyt na lewym przełączniku filtruje wodę. Pojedynczy dotyk pokazuje niebieskie światło wskazujące przefiltrowaną wodę pitną. Po dotknięciu i przytrzymaniu przez 3 sekundy kolor zmieni się na czerwony, wskazując wrzącą wodę. 2-stopniowy uchwyt po prawej stronie steruje ciepłą / zimną wodą. Aby oszczędzać energię, etap 1 oferuje tylko zimną wodę. Ciepła woda zostanie włączona w etapie 2.

Innowacyjny system czterech przepływów z jednego kranu: naturalna zimna i gorąca woda, filtrowana zimna i gorąca woda.

Bateria CUB : została zaprojektowana w odpowiedzi na współczesne potrzeby, jest innowacyjna w zakresie funkcji i posiada niepowtarzalny wygląd. Niepodważalną zaletą piaskowej fontanny jest fakt iż oczyszcza się bardziej efektywnie niż standardowy kran. Ten produkt świetnie sprawdzi się w przestrzeni publicznej ,gdzie znacznie skróci użytkownikom czas oczekiwania i ograniczy zużycie wody."


Wydrążony blat został zaprojektowany tak, aby nadać mu funkcjonalności w zakresie przechowywania. Może służyć jako pojemnik na szczoteczki do zębów lub stać się alternatywą wazonu na kwiaty."