Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Nagrody dla Bravat


Zdobycie międzynarodowej nagrody Red Dot Award gwarantuje że świat pozna naszą zdolność do projektowania. W 2016 roku, bez wyjątku, Bravat został uhonorowany, ponownie nagrodę Red Dot 2016. Okazało się, że Bravat ma doskonałą reputację w dziedzinie projektowania.


Jury Red Dot w tym roku składało się z 41 członków w skład których wchodzili : niezależni projektanci, profesorowie wzornictwa i specjaliści do spraw PR. Oceniali każdy produkt, zgodnie ze statusem Red Dot. Tylko profesjonalne, przemyślane projekty, miały szansę otrzymać wyróżnienia. Produkty Bravat zostały docenione.


Jeden minimalistyczny elektroniczny system dostarcza gorącą, zimną a także wrzącą filtrowaną wodę z jednego źródła. Jest to wiodąca na świecie technologia. Kontrola 4 dróg wodnych jest podzielona na 2 rączki, a krystalicznie czysty uchwyt na lewym przełączniku filtruje wodę. Pojedynczy dotyk pokazuje niebieskie światło wskazujące przefiltrowaną wodę pitną. Po dotknięciu i przytrzymaniu przez 3 sekundy kolor zmieni się na czerwony, wskazując wrzącą wodę. 2-stopniowy uchwyt po prawej stronie steruje ciepłą / zimną wodą. Aby oszczędzać energię, etap 1 oferuje tylko zimną wodę. Ciepła woda zostanie włączona w etapie 2.


Innowacyjny system czterech przepływów z jednego kranu: naturalna zimna i gorąca woda, filtrowana zimna i gorąca woda.


Bateria CUB : została zaprojektowana w odpowiedzi na współczesne potrzeby, jest innowacyjna w zakresie funkcji i posiada niepowtarzalny wygląd. Niepodważalną zaletą piaskowej fontanny jest fakt iż oczyszcza się bardziej efektywnie niż standardowy kran. Ten produkt świetnie sprawdzi się w przestrzeni publicznej ,gdzie znacznie skróci użytkownikom czas oczekiwania i ograniczy zużycie wody.”


Wydrążony blat został zaprojektowany tak, aby nadać mu funkcjonalności w zakresie przechowywania. Może służyć jako pojemnik na szczoteczki do zębów lub stać się alternatywą wazonu na kwiaty.”

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas