Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Zalety mydelniczek łazienkowych

Zastanawiasz się, co może wnieść do łazienki zwykła, prosta mydelniczka? Ten z pozoru mały i nieistotny produkt może odmienić wygląd Twojej łazienki diametralnie. Dlaczego? Ponieważ przede wszystkim mydelniczka daje szansę na zadbanie o porządek w łazience. Dzięki niej nie ubrudzisz umywalki lub prysznica mydłem i zachowasz czystość na dłużej.

Mydelniczka jest niezbędnym dodatkiem podczas codziennego korzystania z łazienki. Przydaje się zarówno podczas długich kąpieli, jak i mycia rąk. To obok ręcznika i mydła, jedno z kluczowych dodatków wyposażenia łazienki. Dzięki niej stworzenie nietuzinkowej i wyjątkowej aranżacji wnętrza jest możliwe. Ten z pozoru mały dodatek może wiele zmienić. W końcu to najczęściej drobiazgi i małe elementy dekoracyjne decydują o wyglądzie całości. Dlatego dokonując wyboru mydelniczki, należy przemyśleć zarówno własne preferencje, jak i planowany wygląd łazienki, jej kolorystykę i styl.

Pamiętaj, że sięgając po mydelniczki, skutecznie wzbogacisz wystrój łazienki oraz, co ważniejsze, zadbasz o utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniu.

Jaką mydelniczkę wybrać?

Bravat by Dietsche oferuje zarówno mydelniczki wiszące, jak i wolnostojące. Wybór między tymi dwoma rodzajami powinien być dopasowany do Twoich własnych preferencji.

Mydelniczki ścienne montowane są do ściany w dwojaki sposób. Jedne za pomocą przyssawek lub magnesów, dzięki czemu nie ingerujemy w konstrukcję ściany. Drugie są montowane do ściany za pomocą specjalnych wkrętów. Ten rodzaj, choć wymaga większych nakładów pracy, to z pewnością jest trwalszy i bardziej bezpieczny.

Montując mydelniczkę warto również zaplanować jej położenie. Powinna się znajdować na takiej wysokości, która uniemożliwia przedostanie się wody do środka mydelniczki. Dzięki temu zachowanie czystości i porządku będzie jeszcze łatwiejsze. Ponadto odpowiednie zamontowanie mydelniczki pozytywnie wpłynie na jej funkcjonalność i przyjemność z użytkowania. Co z pewnością przełoży się również na utrzymanie czystości w pomieszczeniu.

Na co zwrócić uwagę, kupując mydelniczkę?

Przede wszystkich na kolor i wzór dostępny w sklepie. W końcu to od niego zależy, czy mydelniczka będzie pasowała do naszego wnętrza i czy wzbogaci skutecznie wystrój łazienki. Kluczowe również powinny być sposoby montowania. Jeśli nie planujesz dużego remontu, lub gdy nie posiadasz odpowiednich narzędzi, warto sięgnąć po mydelniczki montowane w nieinwazyjny sposób (na przyssawki, magnesy czy taśmy). Dzięki temu nie zniszczysz płytek lub konstrukcji ściany.

Ważne jest również wykończenie mydelniczki. Od tego, w jakim stylu urządzasz pomieszczenie, zależeć bowiem będzie rodzaj i wygląd poszczególnych elementów dekoracyjnych.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas