Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Zalety kabin prysznicowych z wysokim brodzikiem

Kabiny z wysokim brodzikiem pozwalają na kąpiel pod natryskiem bez obaw o zachlapanie otoczenia, dzięki czemu łatwo jest utrzymać w czystości całą łazienkę. Nawet przy wychodzeniu z kabiny nie ma ryzyka zachlapania podłogi. Docenią to klienci lubiący czystość w łazience, uzyskaną jak najmniejszym wysiłkiem, które nie mają ochoty i czasu na to, by po każdej kąpieli wycierać podłogę. Dzięki temu nie ma także obaw, że na zachlapanej podłodze ktoś poślizgnie się i nabawi urazu, co jest szczególnie ważne w przypadku gdy z łazienki korzysta osoba starsza. Kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem przyda się zwłaszcza w łazience rodzin z małymi dziećmi, bo może również służyć jako wanienka. Ponadto w takiej kabinie można robić ręczne pranie.

Do jakiej łazienki wybrać kabiny prysznicowe z wysokim brodzikiem?

Kabina z wysokim brodzikiem to zatem natrysk do wielu zadań i jeśli powierzchnia łazienki umożliwia montaż tylko jednego rodzaju urządzenia do kąpieli, warto wybrać taką kabinę, by zyskać dodatkowe miejsce na zrobienie prania czy wykąpanie dziecka. Kabiny z wysokim brodzikiem będą wyróżniać się w aranżacji łazienki, dlatego dobrze jest wstawić je do pomieszczenia urządzonego w minimalistycznym stylu, tak, aby nadmiar relingów nie wprowadzał chaosu, zwłaszcza w małym metrażu. W pomieszczeniach do kąpieli o dużej powierzchni kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem wkomponuje się idealnie, nie zaburzając harmonii przestrzeni. Pod względem technicznym, taka kabina może być zamontowana w każdej łazience, bo odpływ swobodnie zmieści się pod brodzikiem, zatem nie trzeba naruszać stropu.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabin prysznicowych z wysokim brodzikiem?

Aby kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem pełniła przez lata swoje liczne funkcje, powinna być wykonana z dobrej jakości materiałów, np. akrylu z powłoką odporną na zarysowania, hartowanego szkła o grubości minimum 6 mm, profilu aluminiowego wykazującego się największą trwałością. Koniecznie trzeba też dokładnie sprawdzić wymiary kabiny, by dopasować je do łazienki, pamiętając o właściwej ilości przestrzeni przed kabiną, zwłaszcza gdy ma otwierane drzwi.

Kabiny prysznicowe z wysokim brodzikiem Bravat by Dietsche

W ofercie sklepu online marki Bravat by Dietsche dostępne są solidnie wykonane kabiny prysznicowe z wysokim brodzikiem o eleganckim wyglądzie. Można wybrać spośród różnych rozmiarów brodzików oraz kształtów, jak półokrągłe, pięciokątne, kwadratowe, a ponadto znaleźć profile czarne lub chromowane, szyby transparentne, matowe czy grafitowe.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas