Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Niepowtarzalne zalety kabin prysznicowych z brodzikiem

Kabina prysznicowa z brodzikiem jest wyjątkowo prosta w montażu i nie wymaga zatrudnienia specjalisty do oceny grubości stropu, jak w przypadku montażu kabiny bez brodzika. Można ją umieścić w każdej łazience, w blokach czy domach, bez obaw o naruszenie konstrukcji stropu. . Brodzik gwarantuje całkowitą izolację wody, dzięki czemu poziom wilgotności jest mniejszy i łatwiej utrzymać łazienkę w czystości. Zabudowana kabina z brodzikiem gwarantuje też mniejsze generowanie pary wodnej, która mogłaby osiadać na meblach, a także przyjemne doznania ciepła podczas kąpieli. Brodzik może mieć wiele innych zastosowań niż typowa kąpiel pod prysznicem – wysoki nadaje się jako wanienka dla dzieci, pozwalając im swobodnie się pluskać, bez konieczności kupowania dodatkowej wanienki, a także do prania ręcznego bez ryzyka chlapania na boki, jak podczas używania miski.

Rodzaje brodzików

Wyróżnia się między innymi trwałe, odporne na zarysowania i łatwe do czyszczenia masywne, ciężkie brodziki ceramiczne oraz lekkie i przyjemne w dotyku brodziki akrylowe, które mogą być pokryte dodatkową warstwą odporną na brud czy mieć dodatek drobno zmielonych minerałów imitujących wygląd kamienia. Ponadto w ofercie możesz znaleźć odporne na zarysowania, dyskretne i eleganckie brodziki kamienne, tłumiące uderzenia wody i dobrze utrzymujące ciepło, a także brodziki z konglomeratu stanowiące tańszy i lżejszy zamiennik ceramiki. Jeśli chodzi o kształt, to dostępne są kabiny z brodzikami półokrągłymi, kwadratowymi, prostokątnymi lub pięciokątnymi. Brodziki występują też w różnych kolorach, a czasem również we wzorach. Wysokość brodzików waha się od 5 do nawet 30 centymetrów.

Do jakiej łazienki wybrać kabiny prysznicowe z brodzikiem?

Kabina prysznicowa z brodzikiem, zwłaszcza wysokim, może optycznie zmniejszać przestrzeń, dlatego lepiej sprawdzi się w większych łazienkach. W mniejszych pomieszczeniach kąpielowych warto montować cieńsze i niższe brodziki o półokrągłym kształcie, dzięki czemu przestrzeń zyska wizualnie, będzie wydawać się większa i wyróżniać się bardziej delikatnym charakterem. Kwadratowe brodziki lepiej wyglądają w przestronnych łazienkach, gdzie nie trzeba tak mocno liczyć się z wykorzystaniem każdego centymetra pomieszczenia. Brodziki prostokątne zaś nadają się do łazienek o nieregularnych kształtach, podobnie jak pięciokątne.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem od Bravat by Dietsche

W sklepie online Bravat by Dietsche znajdziesz różnego rodzaju kabiny prysznicowe z brodzikiem, które cechuje wysoka jakość materiałów, solidność i wytrzymałość oraz niebanalny design zgodny z trendami minimalistycznej elegancji czy industrialnej nowoczesności.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas