Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Zalety kabin prysznicowych walk in

Prostota formy kabiny walk in czyni je bardzo modernistycznym natryskiem mogącym zupełnie odmienić charakter łazienki i nadać aranżacji oryginalnego stylu. Jednocześnie to proste w montażu kabiny wymagające jedynie ścianki prysznicowej, bo zazwyczaj taki typ pozbawiony jest drzwi, a także nie ma brodzika. Dzięki otwartemu wejściu takie kabiny są wygodne w użytkowaniu również przez osoby starsze czy o ograniczonej mobilności, a przestronność kabiny pozwala na komfortową i przyjemną kąpiel. W takich kabinach można zamontować siedzisko, panel z hydromasażem czy praktyczne półki w ścianie. Nadają się też świetnie do romantycznych kąpieli we dwoje, bo mają sporo miejsca, a zamontowanie ścianki z matowego czy grafitowego szkła zapewni prywatność i dyskrecję. Brak drzwi oznacza, że nie ma tu ruchomych elementów, które mogłyby ulec mechanicznemu uszkodzeniu, zatem kabina cechuje się większą trwałością i dłuższą żywotnością.

Do jakiej łazienki wybrać kabiny walk in?

Ustawienie ścianki z transparentnego szkła, brak brodzika i możliwość zabudowania płytkami środka kabiny prysznicowej walk in sprawiają, że taka kabina optycznie może powiększyć przestrzeń, dzięki czemu nawet małe łazienki lepiej się prezentują. Zazwyczaj jednak takie natryski są montowane w większych łazienkach, w których można maksymalnie wykorzystać przestrzeń i stworzyć naprawdę obszerną strefę kąpieli oddzieloną ścianką. W dużej łazience piękno i gustowny, nowoczesny charakter takiej kabiny będzie też idealnie wyeksponowany. Kabina walk-in wskazana jest ponadto w miejscach o spadzistym suficie czy asymetrycznych kształtach, gdzie nie zmieściłyby się kabiny kwadratowe lub prostokątne. Kabiny walk-in często wybierane są do stref relaksu i kąpieli w luksusowych pensjonatach czy hotelach.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabin prysznicowych walk in?

Kabiny prysznicowe walk-in to modułowy system złożony ze ścianek ze szkła. Najważniejsze zatem jest to, by szkło było hartowane o minimalnej grubości 6-8 mm, było pokryte warstwą ochronną ułatwiającą mycie powierzchni, a konstrukcja miała profil aluminiowy odporny na m.in. korozję. Do tego trzeba dobrać praktyczny odpływ liniowy.

Kabiny walk-in od Bravat by Dietsche

Kabiny typu walk-in od marki Bravat by Dietsche, oferowane w sklepie online, wykonane są z profilu aluminiowego, w kolorach, takich jak stylowy czarny mat czy uniwersalny chrom, mają też różne wymiary pozwalające dopasować produkt do projektu łazienki. Wszystkie nasze kabiny walk in są wykonane z dbałością o detale, cechują się solidnością oraz elegancką prostotą, tak obecnie modną w dekoracji wnętrz.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas