Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Wersja kabiny

Zalety kabin prysznicowych kwadratowych Bravat by Dietsche

Kabina prysznicowa kwadratowa ustawiana jest zazwyczaj w narożniku, zatem pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej w łazience. Nadaje się do małych łazienek, w których zapewni komfortową kąpiel, a jednocześnie nie zajmie wiele miejsca i nie będzie kolidować z innymi niezbędnymi meblami i urządzeniami. W kabinie kwadratowej z łatwością można zamontować podłużną półkę na kosmetyki przy jednej ze ścianek, co ułatwia sięganie po ulubione produkty w trakcie kąpieli. Kabiny Bravat wyróżniają się solidną konstrukcją i precyzyjnym wykończeniem, a także doskonałymi materiałami, co sprawia, że kabina będzie wytrzymała i nie ulegnie korozji, zaśniedzeniu czy uszkodzeniom. Kabiny są minimalistycznie eleganckie, dzięki czemu wyglądają świetnie w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych, klasycznych. Łatwo je również utrzymać w czystości.

Do jakiej łazienki pasuje kabina prysznicowa kwadratowa?

Kabiny w prostym, kwadratowym kształcie o wymiarach 80×80 czy 90×90 to dyskretne natryski, które pasują do narożników niewielkich łazienek. Warto je zatem wybrać do pomieszczeń o małym metrażu lub jako dodatek do wanny w większych łazienkach. Sprawdzą się też w łazienkach gościnnych czy w ekonomicznych pokojach w pensjonatach i hotelach, gdzie łazienki są małe i maksymalnie praktyczne.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabin prysznicowych kwadratowych?

Pierwszym aspektem, na jaki zwraca się uwagę przy wyborze kabiny, jest jej wygląd. Oczywiście to ważne by kabina pasowała do designu całej łazienki, a obowiązujące trendy zachęcają do tego, by kabina była minimalistyczna, stanowiła idealne tło dla aranżacji i nie przytłaczała swoją formą danego wnętrza. Nie bez znaczenia pozostaje ponadto funkcjonalność kabiny, dlatego warto sprawdzić, czy wykonano ją z wytrzymałego materiału – tu zalecany jest profil aluminiowy, czy ma dobrej jakości uszczelki, oraz jakie są jej parametry. Szczególnie ważna jest wysokość brodzika, która wpływa na wygodę użytkowania, zależnie od tego, kto będzie korzystać z kabiny. Wysoki brodzik polecany jest dla rodzin z małymi dziećmi, a kabiny bez brodzika dla osób o ograniczonej mobilności.

Szeroki wybór kabin od Bravat by Dietsche

W naszym sklepie online Bravat by Dietsche dostępne są kabiny prysznicowe kwadratowe o wymiarach 80×80, 90×90, z drzwiami przesuwnymi, które nie wymagają dużej przestrzeni wolnej przed kabiną, drzwiami otwieranymi z jednym czy dwoma skrzydłami zapewniającymi łatwe i wygodne otwieranie, z brodzikiem wysokim i niskim, a także o typie walk-in, czyli bez brodzika.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas