Dwuścienne kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe dwuścienne Bravat by Dietsche

Kabiny prysznicowe dwuścienne od marki Bravat by Dietsche to solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, stylowe natryski o eleganckiej formie, które doskonale wpasują się w róg łazienek o nowoczesnym lub industrialnym charakterze, pozwalając na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Różne rozmiary kabin dwuściennych oferowane w naszym sklepie online gwarantują znalezienie modelu dopasowanego do projektu łazienki, a każda kabina wyróżnia się funkcjonalnością, wytrzymałością i nienaganną estetyką.

Zalety kabin prysznicowych dwuściennych Bravat by Dietsche

Dwuścienne natryski to najczęściej wybierane modele na rynku. Mają uniwersalne zastosowanie, bo w każdej, nawet najmniejszej łazience znajdzie się kąt, który można wykorzystać do umiejscowienia dwóch szklanych ścian kabiny. Takie rozwiązanie pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową łazienki. O wiele rzadziej stosowane są kabiny trójścienne, które przylegają tylko do jednej ściany. Zaletą kabiny prysznicowej dwuściennej z oferty marki Bravat by Dietsche jest nie tylko ergonomiczność, ale także estetyczne wykonanie zgodne z ostatnimi trendami we wnętrzarstwie. Dzięki temu kabina doskonale wpasuje się w aranżacje przestrzeni o minimalistycznej elegancji czy industrialnej prostocie, ale także do klasycznych projektów, gdzie liczy się masywna konstrukcja kabiny ujęta w delikatnej formie nieprzytłaczającej wnętrza. Kabiny zajmują mniej miejsca niż wanny, a kąpiel w nich pozwala zaoszczędzić zużycie wody.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę dwuścienną?

Kabina dwuścienna, z racji wykorzystania narożnika łazienki najlepiej sprawdza się w małych pomieszczeniach. Nie utrudnia dostępu do innych sprzętów, szczególnie gdy ma półokrągły kształt lub przesuwne drzwi. Kabiny z formatem o wycinku koła są zalecane do małych łazienek, ponieważ obły kształt daje iluzję większej przestrzeni. Jeśli masz róg do wykorzystania, ale sporo miejsca z boku i przed kabiną, możesz wybrać natrysk dwuścienny prostokątny o otwieranych drzwiach i bokach dochodzących nawet do 120 cm.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabiny dwuściennej?

Kabina dwuścienna powinna mieć hartowane szkło z powłoką chroniącą przed korozją i ułatwiającą utrzymanie w czystości. Ponadto zalecany jest aluminiowy profil gwarantujący wytrzymałość konstrukcji i odporność na korozję oraz uszczelki wykonane z materiału zapewniającego szczelność. Wysokość brodzika oraz samej kabiny należy dopasować do parametrów łazienki.

Rodzaje kabin od Bravat by Dietsche

Mnogość rozwiązań, a także różne wymiary kabin prysznicowych dwuściennych sprawią, że znajdziesz w sklepie zarówno modele do małej łazienki, jak i bardzo komfortowe kabiny do dużych przestrzeni i dla osób o ograniczonej mobilności. Najmniejsze kabiny mają wymiary 80×80 do 80×120 cm. Profile są zazwyczaj aluminiowe, kolory wykończenia to chrom, stal, czarny mat, a hartowane szyby występują w wersji transparentnej, grafitowej czy matowej.

Wanna BT401
Już od
3999 PLN