Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Wersja kabiny

Zalety kabin prysznicowych 90×90 Bravat by Dietsche

Kabina prysznicowa 90×90 o wiele lepiej nadaje się do niewielkich i średnich łazienek niż wanna. W kabinie 90×90 można wziąć szybki, energetyzujący prysznic lub relaksujący prysznic po ciężkim dniu. Wysoka ustawność takiej kabiny umożliwia dopasowanie jej do większości łazienek, a do tego jej uniwersalny klasyczny styl wpasuje się w każdy design. Niewielkie kabiny to także prostota utrzymania w czystości i możliwość szybkiego umycia szyb natrysku po każdym użyciu. Dzięki temu takie kabiny mają szansę dłużej zachować swój nienaganny wygląd.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 90×90?

Nieduże, kameralne łazienki w mieszkaniach czy niewielkie, przeznaczone dla gości łazienki w domach wcale nie muszą być niekomfortowe i mało funkcjonalne z racji swoich niewielkich wymiarów. Właściwe ustawienie urządzeń i mebli pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową. Kabiny prysznicowe 90×90 powstały z myślą właśnie o aranżacjach pozwalających zagospodarować każdy centymetr wnętrza.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 90×90?

Ustawione w rogu kabiny prysznicowe 90×90 nie będą zabierać wiele miejsca z ograniczonej przestrzeni łazienki, ale doskonale spełnią swoją funkcję. Kwadratowy kształt kabiny o wymiarach 90×90 jest jednym z bardziej pożądanych jako najbardziej klasyczna wersja prysznica, zwłaszcza z typowymi przesuwnymi drzwiami. Wykorzystanie kabiny typu walk-in zalecane jest do niewielkich powierzchni, bo optycznie je powiększa, a także w łazienkach, z których korzystają osoby o ograniczonej mobilności, bo płaskie wejście jest o wiele wygodniejsze niż brodzik. Architekci wnętrz często proponują półokrągłe otwarcie narożnej kabiny 90×90 w kameralnych, przytulnych łazienkach. Z kolei pięciokątne kabiny o wymiarach 90×90 zapewniają wygodną przestrzeń kąpielową i stanowią modernistyczny dodatek do aranżacji łazienki.

Rodzaje kabin prysznicowych 90×90 Bravat

Szeroka oferta różnego rodzaju sposobów otwierania natrysku i materiałów wykonania kabin prysznicowych 90×90 Bravat by Dietsche umożliwia znalezienie modelu dopasowanego do każdego projektu aranżacji przestrzeni, wymiarów i designu łazienki.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas