Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Zalety kabin prysznicowych 80×80

Kabina 80×80 jest popularnym typem natrysków, który z racji wymiarów można wpasować w każdą łazienkę. Niewielkich rozmiarów kabina umożliwi wygodne kąpiele i pozwoli zaoszczędzić wodę. Taki prysznic prościej utrzymać w czystości, dzięki czemu może stanowić estetyczne i praktyczne wyposażenie łazienki przez długie lata.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 80×80?

Kwadratowa kabina prysznicowa 80×80 czy kabina 80×80 narożna z półokrągłym wejściem zalecana jest do niewielkich łazienek, gdzie konieczne jest przemyślane wpasowanie natrysku w przestrzeń, tak by maksymalnie wykorzystać powierzchnię i zmieścić także inne elementy armatury łazienkowej. To podstawowy wybór do niedużych łazienek.

Jak ustawić kabinę prysznicową 80×80 w łazience?

Kabina prysznicowa 80×80 w wersji narożnikowej to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Wykorzystując kąt, można idealnie wpasować kabinę do łazienki, tak by nie utrudniała dostępu do pralki, umywalki czy innych urządzeń. Dzięki takiej kabinie nawet niewielkie łazienki będą funkcjonalne i komfortowe. Kabina prysznicowa z półokrągłym wejściem i narożnymi ściankami 80×80 optycznie powiększy przestrzeń. Iluzję większej przestrzeni stworzy też kabina bez brodzika, z płaskim wejściem. W niewielkich łazienkach, gdzie każdy centymetr przestrzeni powinien być w pełni wykorzystany, warto wybrać rozsuwane drzwi kabiny, tak by otwieranie ich nie kolidowało z innymi urządzeniami. W nieco większych łazienkach można postawić na otwierane jednoczęściowe czy dwuczęściowe drzwi.

Rodzaje kabin prysznicowych 80×80 Bravat by Dietsche

W naszym sklepie online kabina prysznicowa 80×80 Bravat by Dietsche występuje jako pełna, kwadratowa kabina, kabina narożna z półokrągłymi drzwiami, bardzo obecnie popularna kabina typu walk-in zgodna z trendami aranżacji łazienek czy kabina pięciokątna oferująca maksymalną przestrzeń kąpielową. Można wybrać kabinę z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi na wygodną rączkę z jednym lub dwoma skrzydłami, które otwierają się do wewnątrz i na zewnątrz. Bogactwo kolorystyczne oferty Bravat by Dietsche zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – do wyboru są metalowe chromowane, czarne matowe, aluminiowe kabiny z transparentnymi, grafitowymi lub matowymi szybami. Kabiny mają niskie lub wysokie brodziki, można także wybrać wersję walk-in, gdzie zamiast brodzika montowane są odwodnienia liniowe prysznicowe, także oferowane w naszym sklepie.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas