Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Wersja kabiny

Zalety kabin prysznicowych 80×120 Bravat by Dietsche

Kabina prysznicowa 80×120 jest na tyle duża, że wygodnie można zażywać w niej kąpieli o każdej porze dnia. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie relaksujące kąpiele pod natryskiem z deszczownicą czy hydromasażem. Osoby starsze i o ograniczonej mobilności z łatwością wejdą do takiej kabiny, zwłaszcza gdy będzie ona pozbawiona brodzika – w wersji walk-in. W takiej kabinie można także wygodnie wykąpać się z małym dzieckiem, które potrzebuje jeszcze asysty mamy czy taty przy codziennej kąpieli. Kabiny od Bravat by Dietsche wyróżniają się klasyczną elegancją i uniwersalną prostotą, dzięki czemu świetnie nadają się do łazienek utrzymanych w nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym charakterze, ale mogą także wpasować się w inne style aranżacji.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 80×120?

Kabina prysznicowa 80×120 przeznaczona jest do łazienek o dużych wymiarach, bo w mniejszych pomieszczeniach może przytłoczyć aranżację i kolidować z innymi urządzeniami. Mimo wszystko taka kabina zajmować będzie mniej miejsca niż typowa wanna o długości około 160 cm. W większych łazienkach kabina 80×120 będzie odpowiednie wyeksponowana i może stanowić serce projektu, szczególnie gdy jest elegancka, wykonana z wysokiej jakości materiałów i dopasowana do designu pomieszczenia. Kabina o tak dużych wymiarach często wybierana jest także do łaźni w hotelach czy sanatoriach.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 80×120?

Kabiny prysznicowe 80×120 wymagają przynajmniej jednej długiej, wolnej ściany na bok wynoszący 120 cm. Warto wstawić je w rogu, by wykorzystać w pełni kąt łazienki. Modele o dwóch ścianach są najbardziej popularne i wybór takich kabin jest dość szeroki. Zdecydowanie rzadziej trafiają się modele trójścienne z możliwością ustawienia pośrodku ściany, tym bardziej z tak dużymi wymiarami boków jak 80 i 120 cm. Przed ustawieniem kabiny 80×120 trzeba nie tylko zmierzyć ściany, do których kabina ma przylegać, ale też przemyśleć otwieranie natrysku. Jeśli mają to być drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, to należy zapewnić odpowiednią przestrzeń wokół natrysku, by drzwi nie kolidowały z umywalką, pralką czy meblami. W przypadku, gdy nie uda się znaleźć miejsca, gdzie otwieranie drzwi będzie niczym nieograniczone, należy wybrać kabinę z drzwiami przesuwnymi.

Rodzaje kabin prysznicowych 80×120 Bravat by Dietsche

W ofercie sklepu Bravat By Dietsche dostępne są kabiny o wymiarach 80×120 wykonane z profilu aluminiowego, prostokątne lub z półokrągłym wejściem, ze szkłem matowym, transparentnym czy grafitowym, z różnego rodzaju drzwiami – od przesuwnych, po dwuskrzydłowe otwierane do środka i na zewnątrz. Ponadto oferowane są kabiny z wykończeniem w czarnym macie, metalowym lub chromowanym.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas