Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Wersja kabiny

Zalety kabin prysznicowych 80×100

Kabiny 80×100 to jedne z większych możliwych rozmiarów kabin prysznicowych. Takie wymiary gwarantują wygodę użytkowania i pozwolą na komfortową kąpiel niezależnie, czy chodzi o szybki prysznic po wysiłku fizycznym, czy relaksującą kąpiel po stresującym dniu. W takich kabinach bez problemu można zamontować baterię z deszczownicą czy panel z hydromasażem.

Kabiny prysznicowe 80×100 mogą stanowić serce projektów aranżacji łazienek o średniej i dużej wielkości, zwłaszcza gdy są eleganckimi, stylowo wykonanymi kabinami. Takie właśnie oferuje Bravat by Dietsche – marka znana z oryginalnych produktów cechujących się urzekająca prostotą i ponadczasową elegancją. Kabiny 80×100 pozwolą bez przeszkód korzystać z kąpieli osobom o ograniczonej mobilności dzięki dużej przestrzeni użytkowej, szczególnie gdy wybierze się model typu walk-in, czyli pozbawiony brodzika, z płaskim wejściem i odwodnieniem liniowym.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 80×100?

Kabina prysznicowa 80×100 może przytłoczyć małe łazienki, zająć zbyt dużo miejsca użytkowego czy kolidować z umywalką, toaletą i innymi meblami. Takie wymiary wymagają już co najmniej średniej wielkości lub dość sporej łazienki, gdzie będzie zapewniony swobodny dostęp do kabiny, a duże wymiary natrysku nie zdominują aranżacji przestrzeni.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 80×100?

Kabiny prysznicowe 80 x 100 mogą mieć formę prostokątną lub z półokrągłym wejściem. W obu przypadkach ich ustawność zależy od kształtów łazienki i jej wymiarów. Można wpasować kabinę narożnie, by wykorzystać kąt łazienki lub ustawić ją przy jednej ścianie, choć to rzadko stosowany zabieg, bo nie wykorzystuje optymalnie narożników łazienki. Kształt prostokątny wpasuje się w nowoczesne, industrialne projekty, zaś kształty półokrągłe lepiej sprawdzą się w łazienkach, gdzie jest trochę mniej przestrzeni, bo optycznie ją powiększą.

Rodzaje kabin prysznicowych 80×100 Bravat by Dietsche

Kabiny 80×100 w ofercie sklepu Bravat by Dietsche występują z profilem aluminiowym w kolorze naturalnym lub chromowanym, z elementami wykończenia metalowymi lub czarny mat, transparentnym, matowym czy grafitowym kolorem szkła, różnej wysokości brodzikami lub bez brodzika, z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi z jednym skrzydłem lub dwoma na zewnątrz i do wewnątrz.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas