Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Wysokość (cm)

Kolor szkła

Brodzik

Rodzaj drzwi

Zalety kabin prysznicowych 70×100 Bravat by Dietsche

Kabina prysznicowa 70×100 ma wymiary, które nadają się do łazienek niewielkich, średnich czy dużych, a jej prostokątny kształt można wpasować w wiele projektów, w pełni wykorzystując dzięki temu przestrzeń użytkową. Kabiny prysznicowe wykazują przewagę nad wannami z racji oszczędności wody, ale też lepszej ustawności. Kabina 70×100 zajmie mniej miejsca niż nawet najmniejsza wanna. Korzystanie z kabiny prysznicowej jest bardzo wygodne, także dla osób o mniejszej mobilności, starszych czy dzieci. Rozmiar 70×100 jest na tyle uniwersalny, że każdy poczuje się w takiej kabinie z jednej strony przytulnie, z drugiej zaś swobodnie na tyle, by wziąć energetyzujący czy relaksujący prysznic o każdej porze dnia. Eleganckie, utrzymane w minimalistycznym, nowoczesnym stylu kabiny 70×100 Bravat by Dietsche sprawdzą się w aranżacjach na wskroś modernistycznych i industrialnych. Ich klasyczny design doda uroku także łazienkom utrzymanym w innych stylistykach.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 70×100?

Kabiny 70×100 mogą nadać się do niewielkich łazienek, gdzie przy jednej ścianie jest więcej miejsca na dłuższy bok, do łazienek średnich rozmiarów, ale też do dużych łazienek, w których znajduje się także wanna, zatem potrzebny jest uniwersalnych rozmiarów natrysk.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 70×100?

Ustawienie kabiny 70×100 w łazience zależy od jej wymiarów oraz wybranego modelu. W mniejszych łazienkach należy wybrać kabinę półokrągłą, która optycznie powiększy przestrzeń, z drzwiami przesuwnymi, by bez problemu mieć dostęp do kabiny i innych urządzeń. Najlepiej ustawić ją w rogu łazienki. Jeśli pozwala na to umiejscowienie, to można wybrać wygodniejszą opcję z drzwiami jedno- lub dwuczęściowymi otwieranymi do zewnątrz i na zewnątrz. Warto zainteresować się opcją typu walk-in z płaskim wejściem, które jest nie tylko komfortowe, ale ponadto nie zmniejsza optycznie przestrzeni przez brodzik czy cokoliki. Kabiny 70×100 występują także w wersji walk-in z odwodnieniem liniowym zamiast brodzików.

Rodzaje kabin prysznicowych 70×100 Bravat by Dietsche

W naszym sklepie internetowym do wyboru są kabiny prysznicowe 70×100 w wersji prostokątnej lub okrągłej. Wykończenie materiałów to m.in. aluminium i metal z matowymi lub chromowanymi elementami. Można kupić kabiny o takich wymiarach z drzwiami uchylnymi, na zawiasach, otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz lub z drzwiami przesuwnymi. Modele występują z transparentnym, grafitowym lub matowym szkłem. Szczególnie eleganckie są kabiny czarne matowe, ale oferujemy także modele w kolorze stalowym.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas