Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Wysokość (cm)

Wyjątkowe cechy brodzików prysznicowych prostokątnych Bravat by Dietsche

Brodzik prysznicowy prostokątny najlepiej umieścić we wnęce czy narożniku łazienki. Klasyczny, symetryczny kształt brodzika nie będzie wyróżniać się z otoczenia, szczególnie gdy wybierzesz wersję niską lub płytką. Taki dyskretny brodzik o niedużej wysokości będzie doskonale pasować do dużych łazienek stanowiących swoisty pokój kąpielowy, gdzie aranżacja jest utrzymana w nowoczesnym stylu. Obecny trend w designie łazienek zakłada brak wyraźnych krawędzi, różnic w wysokościach, minimalizm i prostotę. Prostokątne brodziki mają wystarczającą ilość miejsca w środku, by móc swobodnie i komfortowo kąpać się w kabinie.

Do jakiej łazienki wybrać brodzik prysznicowy prostokątny?

Do jakich pomieszczeń kąpielowych pasują brodziki łazienkowe prostokątne? Zależnie od wybranych wymiarów, zarówno długości boków, jak i wysokości, tak naprawdę do wszystkich. Prostokątny kształt jest bardzo uniwersalny, a dopasowanie brodzika w narożnik umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni małych łazienek. W pomieszczeniach do kąpieli, gdzie przestrzeń użytkowa jest ograniczona, dobrze postawić na prostokątny brodzik o wysokich krawędziach, który można używać się jako wanienkę dla dzieci i miejsce do ręcznego prania. W średnich i dużych łazienkach brodzik prostokątny zainstalowany w narożniku lub wnęce nie zajmie wiele miejsca, dzięki czemu zyskasz przestrzeń np. na wannę. Prostokątny kształt brodzika nie zaburzy minimalistycznego designu nowoczesnych, industrialnych, skandynawskich łazienek, ale z odpowiednią kabiną sprawdzi się też w aranżacji w stylu prowansalskim, romantycznym, vintage, czy country.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Wybór właściwego brodzika do łazienki, niezależnie od jego kształtu, trzeba zacząć od zmierzenia przestrzeni, gdzie ma stać kabina. Ważne jest, by sprawdzić wymiary ściany, do której ma przylegać brodzik z dwóch stron, oraz największą możliwa przestrzeń, jaką mogą zabrać drzwi kabiny. Dzięki temu będzie można wyznaczyć maksymalne wymiary brodzika, co pozwoli na wygodne wejście do kabiny. Brodzik głęboki lub niski można wybrać zależnie od preferencji, ale montaż brodzika łazienkowego prostokątnego płaskiego, który będzie postawiony na płytkach, czy nawet wbudowany w strop, wymaga sprawdzenia, czy strop ma właściwą grubość. Takie rozwiązanie planuje się najczęściej na etapie projektowania nowej łazienki.

Brodziki prysznicowe prostokątne Bravat by Dietsche

Bravat by Dietsche oferuje brodziki prysznicowe prostokątne wykonane z akrylu, w wersjach głębokiej, niskiej oraz płytkiej. Dzięki temu można wybrać brodzik o pożądanej funkcjonalności i stylistyce dopasowanej do designu łazienki.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas