Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Wysokość (cm)

Cechy brodzików prysznicowych półokrągłych Bravat by Dietsche

Brodziki prysznicowe półokrągłe to dość często wybierane przez klientów modele – mają uniwersalne zastosowanie, pasują zarówno do zróżnicowanych wymiarowo, jak i stylistycznie łazienek. Delikatna, obła linia nie będzie zaburzać klasycznej, minimalistycznej, prowansalskiej, a nawet rustykalnej aranżacji kameralnych łazienek. Brodziki te dyskretnie dopasowują się do przestrzeni, szczególnie gdy nie są zbyt wysokie. Dwa przylegające do ścian boki najlepiej umieścić w narożniku. Półokrągłe wejście nie wymaga zostawienia sporej przestrzeni przed kabiną, tak jak w przypadku np. wejścia narożnego w brodzikach prostokątnych. Kabiny na bazie półokrągłego brodzika zapewniają komfort kąpieli, niezależnie, czy chodzi o szybki prysznic po treningu, czy relaksujący prysznic na koniec dnia. Brodziki prysznicowe półokrągłe Bravat by Dietsche wyróżniają się elegancką, minimalistyczną linią, która w gustowny sposób podkreśli styl każdej kabiny, szczególnie nowoczesnej oraz industrialnej. Ponadto wykonane są z wysokiej jakości akrylu z dodatkową powłoką ochronną, gwarantując odporność brodzika na korozję, zaśniedzenie, zagrzybienie czy uszkodzenia mechaniczne.

Do jakiej łazienki wybrać brodzik półokrągły?

Polecamy brodzik prysznicowy półokrągły zwłaszcza do małych łazienek, gdzie liczy się ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni, a ponadto opływowy kształt optycznie zwiększy przestrzeń. W takich łazienkach dobrze jest unikać krawędzi i wyraźnych geometrycznych kształtów. W dużych łazienkach brodzik półokrągły także się sprawdzi – można wtedy wybrać model o większych wymiarach, głęboki i z siedziskiem, co pozwala na wygodną kąpiel osobom starszym, dzieciom i nie tylko. Kabina z brodzikiem półokrągłym będzie świetnie wyglądać wstawiona do przestronnego pokoju kąpielowego, obok wanny o owalnym kształcie. Takie urządzenia do kąpieli będą się idealnie uzupełniać stylistycznie, a do tego zapewnią wybór użytkownikom – szybki prysznic czy dłuższa kąpiel w wannie.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Brodziki prysznicowe różnią się wymiarami – długością, szerokością, a także głębokością, oraz materiałem wykonania. Przed wybraniem danego modelu, zmierz wnękę lub narożnik, gdzie ma stać kabina prysznicowa. Zastanów się, czy potrzebujesz brodzika głębokiego, niskiego, czy też chcesz postawić na modny płytki brodzik. Miej na uwadze, że brodziki płytkie często wymagają wpuszczenia w strop, zatem nie we wszystkich łazienkach mogą zostać zamontowane. Strop musi mieć właściwą grubość. Głębokie brodziki można ponadto wybrać z siedziskiem lub bez. Modele z siedziskiem zazwyczaj mają właśnie półokrągły kształt.

Brodziki prysznicowe półokrągłe Bravat by Dietsche

Bravat By Dietsche ma w ofercie akrylowe brodziki prysznicowe półokrągłe w wersji głębokiej, niskiej, płytkie, z siedziskiem. Każdy model jest starannie wykonany, solidny i trwały, a do tego wyróżnia się gustownym designem.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas