Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Zalety brodzików prysznicowych głębokich Bravat by Dietsche

Brodzik prysznicowy głęboki zdecydowanie rozszerza funkcjonalność kabiny prysznicowej, w której jest zamontowany. Wysoki brodzik pozwala na wykonanie ręcznego prania, bez konieczności wykorzystania dodatkowej miski. Ponadto można używać głębokiego brodzika jako wanienkę do kąpieli dzieci. Dlatego też, jeśli masz możliwość montażu tylko jednego miejsca do kąpieli, wybierz kabinę z głębokim brodzikiem. Brodziki głębokie mogą mieć wbudowane siedzisko – pozwalają na to ich wysokie krawędzie, dzięki czemu siedzisko jest na odpowiednim poziomie. Co sprawia, że warto je zainstalować? Tego rodzaju udogodnienie powoduje, że miejsce do kąpieli staje się czymś pośrednim pomiędzy kabiną a wanną. Umożliwia w razie potrzeby wygodne siedzenie pod prysznicem, niemal jak w wannie, ale nie zabiera tyle miejsca w łazience. Zawsze możesz zdecydować czy wziąć szybki prysznic na stojąco, czy zrelaksować się pod prysznicem na siedzisku.

Do jakiej łazienki wybrać głębokie brodziki?

Głębokie brodziki sprawdzą się w łazienkach o niewielkich wymiarach, gdzie trzeba wybrać ergonomiczne i jak najbardziej praktyczne rozwiązania. W tym przypadku najlepiej jest zainstalować brodzik o standardowych wymiarach 80×80 cm oraz półokrągłym wejściu, które oszczędza dużo przestrzeni w porównaniu do wejścia prostokątnego. Większe wymiarowo brodziki głębokie, np. 90×90 cm, można wstawić do średnich i dużych łazienek, gdzie nie skrócą one optycznie przestrzeni.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Zanim dokonasz zakupu brodzika prysznicowego, wybierz właściwe miejsce w pomieszczeniu kąpielowym – narożnik lub wnękę. Zmierz jej wymiary, biorąc pod uwagę to, że należy zostawić około metr przestrzeni przed wejściem, by mieć swobodny dostęp do wejścia do kabiny. Rozważ, jakiej wysokości brodzik potrzebujesz, a także jaki kształt najlepiej sprawdzi się w designie Twojej łazienki. Zastanów się, czy wybrać model z siedziskiem, czy bez. W kwestii materiału, postaw na ponadczasowy akryl.

Brodziki prysznicowe głębokie Bravat by Dietsche

Brodziki głębokie Bravat by Dietsche cechują się nowoczesnym designem utrzymanym w duchu minimalistycznej elegancji. Do tego są solidne i trwałe, dzięki wysokiej jakości akrylowi oraz powłoce ochronnej zapewniające odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i szkodliwy wpływ działania wody oraz chemii. Wszystkie brodziki mają siedziska i półokrągły kształt.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas