Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Zalety brodzików prysznicowych bez siedziska Bravat by Dietsche

Brodzik bez siedziska to typowy brodzik prysznicowy gwarantujący komfort kąpieli, ma ergonomiczny kształt i zajmuje niewiele miejsca w łazience. Brodziki bez siedziska mogą być w różnych kształtach, wymiarach, co umożliwia znalezienie modelu idealnego do aranżacji łazienki, wpasowanego w narożnik czy we wnękę pomieszczenia. Szczególnie warto zainteresować się niskimi lub płytkimi brodzikami bez siedziska, których zaletą jest wygodne i swobodne wchodzenie i wychodzenie z brodzika, a także gustowny, minimalistyczny design.

Do jakiej łazienki wybrać brodzik prysznicowy bez siedziska?

Brodziki bez siedziska to doskonałe rozwiązanie do niewielkich łazienek, bo gwarantują więcej przestrzeni kąpielowej niż głębokie modele z siedziskiem. Dodatkowo brodziki bez siedziska mogą mieć niższą głębokość, dzięki czemu nie będą optycznie skracać przestrzeni, przytłaczając w ten sposób aranżację kameralnej łazienki. Brodzik bez siedziska sprawdzi się także z ergonomiczną kabiną w dużym pokoju kąpielowym, gdzie jest już zamontowana wanna. Z racji posiadania wanny nie ma konieczności wybierania modelu z siedziskiem – pod prysznicem można wtedy wziąć szybką kąpiel, z wanny korzystać zaś przy okazji relaksujących kąpieli. Brodziki z siedziskiem powstały z myślą o osobach starszych, które mogą odpocząć podczas kąpieli, oraz kąpaniu dzieci przy asyście rodziców, gdy łatwiej jest to zrobić, mając siedzisko na podorędziu. Osoby młode i sprawne powinny wybierać brodziki bez siedziska, dzięki czemu zyskają więcej przestrzeni w brodziku na swobodną kąpiel. Siedzisko pod prysznicem nie będzie dla nich przydatne – lepiej przeznaczyć miejsce na dodatkowe półki z kosmetykami czy większą baterię z deszczownicą, a nawet panel z hydromasażem.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Idealny brodzik prysznicowy jest wpasowany w narożnik lub we wnękę w łazience, wykorzystując maksymalnie przestrzeń użytkową pomieszczenia. Jego wymiary są tak dobrane, że nie koliduje on z innymi urządzeniami i meblami w łazience, a dostęp do niego jest swobodny dzięki pozostawieniu przed wejściem odpowiedniej ilości przestrzeni. Kształt brodzika powinien pasować do aranżacji łazienki – przykładowo do nowoczesnych i loftowych wnętrz wybiera się kwadratowe czy prostokątne, do tych w stylu retro, country, prowansalskim delikatną półokrągłą linię brodzika. Nietuzinkowym kształtem brodzika cechującym się dużą praktycznością jest pięciokątny brodzik.

Brodziki prysznicowe bez siedziska Bravat by Dietsche

Bravat by Dietsche ma szeroką gamę brodzików bez siedziska – dowolne kształty, wymiary 80 lub 90 cm, wysokość od kilku do kilkunastu centymetrów. Brodziki są staranie wykonane, z akrylu pokrytego specjalną warstwą ochronną.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas