Szybkie płatności
30 dni na zwrot
logo

Filtry

Cena

Wysokość (cm)

Zalety brodzików prysznicowych 80 x 80

Brodziki 80 x 80 wykorzystywane są najczęściej w aranżacji łazienek, bo ich niewielkie wymiary sprawiają, że wpasują się idealnie w każdy projekt. Brodzik prysznicowy o wymiarach 80 x 80 ustawia się w narożnikach lub wnękach łazienek, tak by wykorzystać maksymalnie przestrzeń. Co więcej, małe rozmiary takiego brodzika wcale nie oznaczają mało komfortowej kąpieli, bo w środku brodzika jest wystarczająca ilość przestrzeni, by swobodnie się kąpać. Kąpiel w brodziku i kabinie 80 x 80 zużywa mniej wody niż kąpiel w wannie czy kabinach o większych rozmiarach. To zatem najbardziej ekologiczne rozwiązanie do kąpieli. Uniwersalność takiego brodzika sprawia, że jest to model wykonywany w wielu kształtach, z różnych materiałów, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie brodzik 80 x 80, który sprosta jego wymaganiom i potrzebom.

Do jakiej łazienki wybrać brodzik prysznicowy 80 x 80?

Brodzik prysznicowy 80 x 80 polecamy do kameralnych łazienek w stylu nowoczesnym, romantycznym, prowansalskim, retro, country czy skandynawskim, zależnie od wybranego kształtu. Kwadratowy brodzik najbardziej pasuje do modernistycznych wnętrz, czy też industrialnych, zwłaszcza w połączeniu z kabiną w czarnym macie. Z kolei półokrągły brodzik w wymiarach 80 x 80 swoją smukłą i subtelną linią doda szykowności aranżacjom w stylu klasycznym, romantycznym, retro, country czy prowansalskim. Ponadto obły kształt optycznie powiększy przestrzeń łazienki. Pięciokątny brodzik to rozwiązanie niebywale gustowne, które może dodać oryginalnego sznytu niejednej aranżacji łazienkowej. Brodziki 80 x 80 sprawdzą się w dodatkowych pokojach kąpielowych w domach czy ekonomicznych łazienkach hoteli i pensjonatów, z racji ergonomicznych wymiarów. W większych pokojach kąpielowych taki brodzik wraz z kabiną uzupełnią wyposażenie z wanną na czele, zapewniając użytkownikom wybór, co do miejsca kąpieli, nie zajmując przy tym wiele miejsca.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Przy wyborze brodzika prysznicowego kieruj się przede wszystkim wymiarami i stylem łazienki, dopasowując pod tym kątem kształt brodzika. W drugiej kolejności zwróć uwagę na wysokość brodzika. Głębokie brodziki służą też jako miejsce do prania czy kąpieli dzieci, a ponadto mogą mieć wbudowane siedzisko. Bardziej klasyczne są niskie rozwiązania, a z kolei płytkie brodziki o raptem kilku centymetrach ułatwiają wejście do kabiny i wyglądają wyjątkowo nowocześnie. Szukając najlepszego materiału wykonania brodzika, postaw na ponadczasowy akryl, który jest ciepły w dotyku, ma połyskującą, elegancką nawierzchnię oraz wyróżnia się dużą trwałością.

Brodziki prysznicowe 80 x 80 Bravat by Dietsche

W sklepie Bravat by Dietsche oferowane są brodziki prysznicowe 80 x 80 w różnych kształtach, a także z wygodnym siedziskiem. Wszystkie mają smukłą, elegancką linię, są precyzyjnie wykonane, a akrylowy materiał wysokiej klasy z dodatkową powłoką ochronną gwarantuje odporność na uszkodzenia, czy korozję, zaśniedzenie.

WannaBT401
Już od
4998PLN

Zapisz sie do newslettera, aby otrzymać najnowsze informacje.

Znajdź nas